Život je příliš krátký nato, abychom pili špatné víno. Bez debaty.

Kvalita ovocného a hroznového vína nezávisí jen od prvotní suroviny, skladování, či samotného servírování, ale i od způsobu plnění do lahví.


Pereg jako moderní vinařství, které reaguje na vysoké nároky zákazníků, nepodceňuje ani tuto skutečnost, právě naopak. Ve snaze ulahodit milovníkům vína ryzí, nefalšovanou chuť nejvyšší kvality, udržet krok s inovativními technologiemi a dobou, investujeme do vylepšení finálního produktu nemálo finančních prostředků a víno do lahví plníme v duchu nejnovějších technologií i k lásce k přírodě a životnímu prostředí. I toto nás často odlišuje od konkurence.

Renomé a kvalitu vín PEREG podtrhujeme i pomocí moderní plnící linky Costral, díky které dosahujeme nejvyšší stupeň hygieny a čistoty lahví. Není to jenom sterilní čistota lahví, ale i pozitivní a šetrný přístup k ochraně životního prostředí. Plnící zařízení je koncipované tak, aby láhev byla obrácená a proplachována co nejdéle, přičemž inovativní technologie plnění lahví je nanejvýš šetrná.

Kromě jiného respektuje aromatiku vína, která je jedním ze základních pilířů při degustacích. Víno přece vychutnáváme všemi smysly a spíš než zaplníme chuťové pohárky zhluboka přivoníme jeho vůni. Zajisté souhlasíte s tím, že právě tento magický moment prvního nádechu vůně hroznů, či ovocných plodů, by neměli zastírat žádné nežádoucí průvodní pachy.

V neposlední řadě je to přesné dávkování hladiny objemu vína, který je za každých okolností stejný. Díky vysokému výkonu dokáže linka naplnit 25 tisíc lahví za hodinu. Každá láhev je díky vnějšímu mytí lesklá, bez nečistot a dokonale připravená na etiketování, při které díky svědomité přípravě nedochází nechtěnému zvlnění etiket. I samotné etiketování probíhá elektronicky, co rovněž zvyšuje estetiku a design každé láhve, a to do posledního detailu. A na detailech přece záleží, protože právě ty rozhodují a dodávají vínu Pereg neopakovatelný punc.


Přihlásit do účtu

Jste už náš zákazník?

Invaild email address.

6 nebo více znaků, písmen a čísel. Musí obsahovat alespoň jedno číslo.

Vaše osobní údaje nikdy nebudou zveřejněné třetím stranám.