Vyrábět kvalitní a chutná vína – a to s ohledem na životní prostředí, je našim posláním. Víno musí zůstat stejně kvalitní a chutné do chvíle, kdy si ho doma otevřeme. Záleží tedy na rozhodnutí technologa, jakou zátku pro své vína vybere.


My, ve společnosti Pereg, jsme se rozhodli pro zátky  Nomacorc Green Line – Select Green a vedlo nás k tomu hned několik důvodů.

  • Zátky Nomacorc Green Line splňují požadavky na udržování vysoké kvality vína díky vysokému těsnění a nízké propustnosti kyslíku, která je klíčová pro udržení kvality a chuti vína.
  • Tyto zátky jsou vyrobeny z přírodních surovin na báze cukrové třtiny a jsou získané způsobem, který nezanechává negativní dopad na potravinový řetězec a životní prostředí.
  • Následně se při jejich výrobě používají obnovitelné zdroje energie a co je velmi důležité, zátka Normacorc Green byla první zátkou s nulovou uhlíkovou stopou.
  • Zátka je jemná na dotek, má přirozené zrnění korku a je 100% recyklovatelná.

Zátky Nomacorc Green Line splnily všechna naše očekávání jak pro zachování kvality vína tak vliv na životní prostředí. Věříme, že i vám přinášejí potěšení vysokou kvalitou a jednoduchou manipulací.


Přihlásit do účtu

Jste už náš zákazník?

Invaild email address.

6 nebo více znaků, písmen a čísel. Musí obsahovat alespoň jedno číslo.

Vaše osobní údaje nikdy nebudou zveřejněné třetím stranám.